Titaan anoodikorv

Titaan anoodikorv

Basic Info Mudel NO.:YQAB1 Tüüp: Titanium Anode Basket Kasutamine: Tööstus Tehnika: Keevitatud Hinne: GR2 Kuju: Square Materjal: Titanium ASTM Gr2 Puhtus:> 99,6% Kaubamärgi: Shen Ao Päritolu: Guangdong, Hiina Toote kirjeldus Titaani anoodkorvi kasutamine : 1. Titaani juhtivus on ...

Function

Põhiinfo

Mudel NO.:YQAB1

Tüüp: titaan-anoodikorv

Kasutamine: tööstus

Tehnika: keevitatud

Hinne: GR2

Kuju: ruut

Materjal: titaan ASTM Gr2

Puhtus:> 99,6%

Kaubamärk: Shen Ao

Päritolu: Guangdong, Hiina

Tootekirjeldus

Titaani anoodkorvi kasutamine:

1. Titaani juhtivus ei ole nii hea, et lahuse kohal olevate konksude elektrivool tavaliselt ei ületa 0,24 A / mm² ja lahuste all olevate konksude vool tavaliselt ei ületa 1,5 A / mm². Vastasel juhul kuumutatakse konksud, mille tulemusena suureneb lahuse temperatuur, külmutusvõime ja raiskab elektrienergiat või isegi plastikust paagid põlevad. Kui titaanikorvi konksud muutuvad kuumaks, saab juhtivuse olukorra parandamiseks teha mõningaid meetmeid, näiteks kasutada rohkem titaani korve ja laiendada konksude sektsiooni.

2. Üldiselt ei puutu konksud ja elektroodid üksteisega kokku tavalise või ringikujulise pinnaga, kuna see võib põhjustada ebasoodsaid kontaktandmeid ja elektroodide spotroosiooni.

3. Selleks, et vältida anoodräbu voolamist, peaks titaankortide avamine olema kõrgem lahenduse tasemest.

4. Titaani korvi põhi peaks olema 100-150mm kõrgem paagi põhja kohal, kuna kardetakse, et paak põletatakse, kuna elektrienergia on üle koondunud paagi põhja.

5. Titaani korv ja elektrood tuleb tihedalt kokku puutuda või titaankorti anoodipotentsiaal kiiresti tõuseb ja see põhjustab hapniku evolutsiooni ja kloori väljatöötamise reaktsiooni, mis kahjustab titaankortsi ja lisandite hapnikku.

6. Põrandapindade vältimiseks tuleb titaanikarbid katta anoodkottidega. Kuna anoodkotte kasutatakse pikemas perspektiivis eemaldamata, on parem kasutada kahekordset koti.

7. Anoodikott peab tihedalt tihendama titaanist korvi ja sulatama anoodräbu taastada paar sentimeetrit.Shenao Materail on kogenud kvaliteetset titaanist anoodikorvi. Meil on professionaalne tehas, mis on pühendatud arenenud ja tootvate arenenud titaan anood korv. Tere tulemast meie kontakti saamiseks.
Hot Tags: Titaan anoodkorv, Hiina, tarnijad, tehas, firma
Seonduvad tooted
Võtke meiega ühendust
Baoji ShenAo Materail Co, Ltd

Aadress: Qinganbao Industry Park, High-Tech Töötada Zone, Baoji, Shaanxi

Telefoni: +86-917-3380538

Faks: +86-917-3816810

E-posti: zh@baojiti.com.cn

Baoji ShenAo Materail Co, Ltd
foottop